Reference

Na tomto místě uvádím reakce muzikantů, kterých si vážím, na mojí práci:

Petr JandaKe kytarám pana Petra Stehna mohu sdělit pouze to nejlepší. Jsou skvěle vypracované a mají skvělý zvuk. Jednu z jeho kytar jsem použil na posledním albu Olympicu místo světových značek.
Petr Janda (Olympic)

Slávek HanzlíkPetr Stehno and I have been friends for many years. I have always admired his dedication to handcrafting musical instruments as well as his achievements as a luthier.
Slávek Hanzlík

Pavel MalinaS Petrem spolupracuji od roku 1995. Jeho nástroje jsou výjimečné a originální, skvěle ladí a dobře sedí v ruce. Je to poctivá ruční práce, která vás nezklame ani po 20 letech používání.
Pavel Malina (Malina Brothers)

Marek DrábPetr mi servisuje mého Martina již mnoho let. Vždycky jsem naprosto spokojen – perfektní práce a skvělý přístup. A navíc si bezvadně popovídáme. V poklidném prostředí jeho dílny obvykle zůstanu déle, než jsem původně zamýšlel :-).
Marek Dráb (Nová Sekce, Kamelot, Greenhorns)

Radek TomášekDlouho jsem se jen díval na svou kytaru ležící na klavíru, na tu, jež pamatovala krásná léta strávená nadšeným studiem klasické kytarové hry u prof. J. Schelingera, pak ještě doplňovala zvuk slavného období naší studentské kapely Rangers. Ale jedna autonehoda v závěru té zmíněné éry jí ten zvuk vzala… Koupil jsem ji kdysi na splátky s pomocí úspor mého staršího bratra od koncertního kytaristy Antonína Bartoše ( jenž brzy na to emigroval..) a na pocit, kdy jsem si ji tehdy přinesl domů už asi nezapomenu. Postavil ji v roce 1957 V Lubech u Chebu (Schönbach) uznávaný stavitel koncertních kytar Franz Mettal. A tak můj vztah k ní byl z mnoha, též citových důvodů, silnější, než k těm všem dalším. Dlouho jsem se nemohl rozhodnout, komu svěřit svou naději na její “uzdravení“. Až doporučení několika skvělých a renomovaných kytaristů mě přesvědčilo, že tím správným člověkem, kterého hledám je určitě kytarář Petr Stehno. Tak jsem ho vyhledal, všechno jsem mu vypověděl a moje „Mettalka“ po dlouhých 40 ti letech změnila na nějakou dobu své bydliště. Asi si každý muzikant umí představit ten s ničím nesrovnatelný pocit, když jsem ji zase uzdravenou, po tolika letech držel v ruce! A za to už jsem nejednou těm svým kolegům , kteří mě Petra Stehno doporučili svůj dík zopakoval. Ten nejpodstatnější ale patří člověku, který má zjevně svou profesi hodně rád a rozumí nejen nástrojům , ale i lidem, kteří mu je svěřují. Díky Petře!
Radek Tomášek (Rangers)

Robert NebřenskýZa Petrem Stehnem jezdím se všemi svými kytarami jako k doktorovi. Petr rozumí své věci. Když leží některá na jeho stole a on bere do ruky vrtačku, úplně mu věřím. Jen musím na chvíli zavřít oči. Také staví krásné, ale hlavně výborně znějící nástroje – hned první kytaru, na kterou jsem si u něj zahrál, jsem chtěl kupovat!
Robert Nebřenský (Vltava)

Petr KocmanMám to veliké štěstí, že mám kolem sebe spoustu šikovných lidí. O to větší je potěšení, když je to někdo tzv. „od fochu“, v mém případě tedy z oblasti hudební. Jedním z nich je i můj letitý kamarád, slušný člověk a machr na svoji práci, Petr Stehno. Kromě toho, že se stará o mé strunné miláčky a jednoho z nich mi dokonce před mnoha lety zachránil po velmi nepěkné autohavárii, kterou jsme měli s Greenhorny, ještě když jsem s Honzou Vyčítalem společně brázdil naše luhy a háje, tak mimo takové zázraky hlavně a především staví naprosto senzační kytary!
Vždycky když Petr vyrobí nějakou kytaru a já se náhodou u něj v dílně nachomejtnu, tak se po kytaře velmi nedočkavě vrhnu a znáte to nekonečné muzikantské štěstí, když v rukou třímáte mistrovský nástroj, který vás inspiruje, naprosto naplňuje a splňuje vaše představy o zvuku nástroje, tak to vždy a bez vyjímky zažívám s nástroji vyrobenými mistrem Stehnem!
Nejsem za to nikterak honorován, ani uplácen, mluví ze mě pouze nadšení muzikanta prahnoucího po kvalitním a skvělém nástroji, proto chcete-li i Vy zažívat takové potěšení ze zvuku špičkového nástroje, navštivte dílnu zmiňovaného mistra a ten Vám na míru „ušije“ nástroj, který s Vámi půjde celý život, což je u nástrojů docela podstatné, najdete-li ten svůj vyvolený.
Péťo, děkuji za Tvé věrné služby a upřímně Ti přeju spoustu tak spokojených uživatelů Tvých nástrojů, mezi které se počítám i já.
Good Luck!

Petr Kocman (Greenhorns, Fešáci)

Vojta NedvědChtěl bych touto cestou poděkovat Petru Stehnovi za práci, kterou pro mně kdy udělal a dělá. Kytara z jeho rukou je vždy jako znovuzrozená a připravena rozdávat radost na našich koncertech. Petře děkuji!
Vojta Nedvěd

Antonín KnyJsem universální kytarista , který hraje jak na akustické, tak na elektrické kytary už 30 let. Hraji na akustické kytary Takamine a Martin a elektrické kytary Fender. Posledních 10 let jsem se všemi závadami a seřízením kytar zaměstnával pány Kobrleho a Stehna. Petr Stehno patří k nejlepším odborníkům na kytary Martin u nás.
Viděl jsem na vlastní oči jak dokázal ze staré kytary tzv. „na odpis“ udělat zpátky velmi dobrý a spolehlivý nástroj. Je to profesionální odborník a velmi pečlivý kytarový technik a hlavně stavitel kytar, kterého zná celá Evropa. Vždy mi vyšel vstříc v kterýkoliv čas a od něho jsem mohl se seřízeným nástrojem odejít rovnou do studia.
To samé musím říci i o Liborovi Kobrlem. Ten se zase stará o mé Fendery. Také skvěle a s vysokou odborností. Přestože se pánové teď na čas pracovně rozdělili, hodlám je navštěvovat se svými nástroji i nadále.
Pánové jen tak dál! Good Luck!

Antonín Kny (Fešáci, Přímá Linka, Double Eagle)

Karel Poláček… mám rád svou kytaru, za ta leta jsme si na sebe zvykli, hodně pro mě znamená. Petr Stehno má rád mou kytaru, za ta leta jsme si na sebe zvykli a hodně pro nás oba znamená … V úctě
Karel Poláček (Fešáci)